Porozmawiaj na Audi forum !

Witam na stronie poświęconej samochodom produkowanym przez firmę Audi. Obecnie firma Audi, podobnie jak Seat, Skoda, Rolls-Royce i Lamborghini należy do koncernu Volkswagena. Audi udało się jednak zachować swój wyjątkowy charakter. Samochody marki Audi są na całym świecie uznawane za groźnych konkurentów takich firm, jak BMW czy Mercedes. Podstawową rzeczą, która odróżnia Audi od konkurencji jest niepowtarzalny napęd Quattro, którego pierwsza generacja opracowana została ponad 20 lat temu. Co prawda wiele firm, jak np. Porsche, Volkswagen czy Skoda, oferuje stały napęd na cztery koła w samochodach osobowych, w taki napęd wyposażone są też prawie wszystkie pojazdy terenowe, jednak tylko Audi oferuje go dla tak szerokiej gamy modeli i silników, począwszy od niższej klasy średniej (model A3), poprzez Roadstery i Coupe, aż po luksusowe limuzyny przekraczające długość 5m. Rocznie Audi produkuje ponad 600 tys. pojazdów, z czego znacząca część to właśnie auta z napędem Quattro.

       Na mojej stronie zamieściłem opis większości modeli spotykanych na Polskich drogach -zarówno nowych, jak i używanych. Każdy model został dokładnie opisany. Oprócz opisu i zdjęcia znajdziesz tam również orientacyjne ceny i wyposażenie danego modelu. Zapraszam więc do działu "modele". Na stronie znajdziesz również informacje na temat historii tej wspaniałej marki. Jeżeli szukasz jakiś ciekawych zdjęc watro zajrzeć do działu "galerie". Natomiast jeśli zdecydowałeś się już kupić jakiś model zapraszam do działu "dealerzy", gdzie zamieściłem alfabetyczny spis wszystkich salonów firmowych w Polsce.

SONDA
Jakie audi jest wg Ciebie najładniejsze?

audi 80
audi 100
audi a2
audi a3
audi a4
audi a6
audi a8
audi TT
allroad
inny model


Jeśli chcesz, aby strona ciągle się rozwijała kliknij na banner poniżej, Ciebie to nic nie kosztuje, a pomożesz mi w rozbudowie strony!!!


Megaport - wymiana bannerów


www.banner4you.com
Należę do systemu Banner 4 You

Oświadczam, że wszystkie informacje zamieszczone na tej stronie pochodzą zarówno z moich zbiorów, jak i z innych stron poświęconych marce Audi.

Copyright by def.x©